Etapy wyposażania sklepu
25 czerwca 2017
Każda przestrzeń handlowa wymaga indywidualnego podejścia oraz odpowiedniego spojrzenia. Na ostateczny kształt realizacji wpływa wiele czynników. Należą do nich nie tylko oczekiwania Klienta, ale także profil działalności, lokalizacja i wielkość
25 czerwca 2017

Każda przestrzeń handlowa wymaga indywidualnego podejścia oraz odpowiedniego spojrzenia. Na ostateczny kształt realizacji wpływa wiele czynników. Należą do nich nie tylko oczekiwania Klienta, ale także profil działalności, lokalizacja i wielkość powierzchni handlowej oraz budżet jakim dysponuje Przedsiębiorca. Kompleksowe wyposażenie sklepu jest złożonym procesem składającym się z kilku etapów. 

 

Inwentaryzacja powierzchni handlowej 

 

Pierwsze spotkanie z naszym przedstawicielem ma na celu poznanie oczekiwań Klienta i dostosowanie oferty do jego potrzeb. Po ustaleniu wszystkich preferencji nasz pracownik wykonuje niezbędne pomiary i przygotowuje dokumentację wyposażanego obiektu. Na tym etapie ustalamy również rozmieszczenie stref sprzedaży i dostosowujemy odpowiednie urządzenia, takie jak: regały chłodnicze i mroźnicze, lady sklepowe, boksy kasowe, krajalnice, wagi, wózki i koszyki zakupowe. Dobieramy także właściwe ilości półek, regałów i szczegółowo konsultujemy pozostałe elementy aranżacji wnętrza. 

 

Wizualizacja w technologii 3D 

 

By Klient mógł przekonać się, jak będzie wyglądał jego wyposażony sklep przygotowujemy wizualizację w technologii 3D, przedstawiającą obiekt widziany z różnych perspektyw. Jej wykonanie opiera się na zachowaniu odpowiednich proporcji, pełnej kolorystyki, wyszczególnieniu materiałów i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każda wizualizacja jest odrębna i dostosowana do indywidualnych oczekiwań klienta. 

 

Realizacja 

 

Na podstawie zaakceptowanego projektu i przypisanej do niego specyfikacji przedstawiamy kosztorys kompleksowej usługi. Przystąpienie do realizacji następuje po wpłaceniu umownej zaliczki. Nadzorujemy etapy produkcji mebli, ich transportu i montażu. Będąc w stałym kontakcie z Klientem na bieżąco informujemy o postępie prac. 

Brak standaryzacji sprawia, że nasza firma jest elastyczna w doborze wszystkich elementów aranżacji. Jesteśmy gotowi na podejmowanie kolejnych wyzwań. Wykonujemy dodatkowe usługi, kreując niestandardowe meble, stosując nieszablonowe rozwiązania przy wykończeniach stolarskich, montażu oświetlenia oraz umieszczaniu oryginalnych materiałów dekoracyjnych i informacyjnych. 

Proces wyposażania obiektów handlowych jest za każdym razem odrębnym przedsięwzięciem. Dzięki nabytemu doświadczeniu możemy zawsze zaplanować prace, przewidywać trudności i doprowadzić realizację do końca, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 

BLOG

Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ZADZWOŃ DO NAS

LUB NAPISZ

Twój e-mail
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA​​​​​​​

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE DLA GOŁOMBIEWSKI® BY SPECTRUM MARKETING © 2018 | HYDROIZOLACJA DACHU | DOCIEPLANIE PIANĄ | OPINIE |

 

+48 89 7620844

golombiewski@o2.pl

UL. PRZEMYSŁOWA 22 , BARTOSZYCE

PN-PT: 8:00 - 16:00

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI

UL. PRZEMYSŁOWA 22 , BARTOSZYCE

+48 89 762 08 44

golombiewski@o2.pl

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

 

 

 

 

SZYBKI

KONTAKT