Ocieplenie dachu pianą Górowo Iławieckie i okolice

 

Wykonujemy kompleksowe docieplanie dachów płaskich, sufitów, podłóg, ścian, poddaszy i fundamentów pianką poliuretanową. Głównym obszarem naszego działania jest Górowo Iławieckie oraz okoliczne miejscowości, ale bez problemu dojeżdżamy również do Klientów z dalszych terenów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach dociepleniowych, dzięki czemu każda realizowana przez nas izolacja pianką PUR jest wykonywana w pełni profesjonalnie, bardzo starannie oraz z użyciem najlepszych materiałów posiadających oznakowanie CE. Konkretny rodzaj systemu ociepleniowego dobieramy zawsze indywidualnie do zapotrzebowania i wymagań Klienta, ale też warunków danego obiektu. Zapewniamy bardzo szybką realizację zleceń w miejscowości Górowo Iławieckie oraz okolicach.

Wykonywane przez nas ocieplanie pianką poliuretanową jest polecanym rozwiązaniem zarówno dla jedno– i dwurodzinnych domów prywatnych, jak i też większych obiektów, m.in. kamienic, bloków mieszkalnych, zakładów przemysłowych, magazynów, hal, zabudowań inwentarskich oraz budynków przemysłowych.

 

Izolacja natryskowa Górowo Iławieckie i okolice

 

Izolacja natryskowa posiada wiele zalet. Cechuje się wysoką szczelnością, a przy tym paroprzepuszczalnością dającą efekt „oddychania” powierzchni. Pianka PUR posiada bardzo dobre parametry izolacyjne, pozwalające na skuteczną ochronę obiektu przed nadmiernym nagrzewaniem w lecie i utratą ciepła w zimie, co wiąże się ze znacznym obniżeniem rachunków za energię. To bardzo trwały materiał, który nie kurczy się oraz nie utlenia podczas użytkowania. Zapewnia efektywne wyciszenie budynku. Piana poliuretanowa nie stanowi zagrożenia dla środowiska, a równocześnie charakteryzuje się odpornością na zbutwienie, gnicie czy mróz. Stanowi dobrą barierę dla szkodników, bakterii i pleśni. Jest materiałem samogasnącym, co utrudnia rozprzestrzenianie się ognia.

 

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE DLA GOŁOMBIEWSKI® BY SPECTRUM MARKETING © 2018 | HYDROIZOLACJA DACHU | DOCIEPLANIE PIANĄ | OPINIE |

 

+48 89 7620844

golombiewski@o2.pl

UL. PRZEMYSŁOWA 22 , BARTOSZYCE

PN-PT: 8:00 - 16:00

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI

UL. PRZEMYSŁOWA 22 , BARTOSZYCE

+48 89 762 08 44

golombiewski@o2.pl

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

 

 

 

 

SZYBKI

KONTAKT